Projektas "Būk pilietiškas ir atsakingas" Nr. 10.1.2-ESFA-K-917-01-0002

 

Projekto vykdytojai:

VŠĮ Projektų valdymo ir mokymo centras ir Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos. 

Projekto trukmė:

2017 11 – 2019 05 

Projekto įgyvendinimo teritorija:

Molėtai, Ignalina, Šalčininkai, Švenčionys, Utena, Ukmergė, Širvintos, Visaginas.

Projekto tikslas:

padidinti jaunimo nepakantumą korupcijai ir dalyvavimo galimybes viešojo valdymo procesuose aštuoniose savivaldybėse. 

Projekto tikslinė grupė:

jaunuoliai 14-19 metų

 

 Apie projektą 

  

Projektas „Būk pilietiškas ir atsakingas“ yra skirtas stiprinti viešojo valdymo procesų atvirumą ir skatinti visuomenę aktyviai juose dalyvauti, stiprinti jaunimo pilietinę brandą ir ugdyti pilietinį sąmoningumą.

Pagrindinis veiklų siekis - didinti jaunų žmonių sąmoningumą ir pilietiškumą, suteikiant žinių apie valstybės turimos informacijos naudojimo ir gyventojų dalyvavimo viešojo valdymo procesuose galimybes bei stiprinti bendruomenės narių gebėjimus ir ugdyti pilietiškus vietos lyderius. Projektu siekiama perteikti jaunimui gerąją policijos patirtį kovojant su smulkiąja korupcija bei PVMC, kaip nevyriausybinės organizacijos patirtį korupcijos prevencijos viešajame sektoriuje srityje.

Projektas bus įgyvendinamas aštuoniose mažosiose savivaldybėse Vilniaus ir Utenos apskrityse. Renginių ir akcijų metu bus vykdomas aktyvus motyvacinis darbas, netradiciniai informacijos bei patirties pateikimo būdai, modeliuojant įvairias situacijas remiantis sukaupta patirtimi. Tokiu būdu jaunimas ne tik bus aktyviai įtrauktas į veiklas, tačiau greičiau ir lengviau perpras pateikiamą informaciją. Tokiu būdu siekiama ugdyti pilietišką, atsakingą ir sąmoningą jauną žmogų, norintį ir galintį aktyviau dalyvauti viešo valdymo procesuose, nepakantų korupcijai ir nebijantį pranešti apie galimai neskaidrius dalykus, vykstančius viešajame sektoriuje.

 

Projektas dalinai finansuojamas Europos Socialinio fondo http://www.esinvesticijos.lt/ 


GRĮŽTI ATGAL

 
 
© 2017 VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS | Visos teisės saugomos.